Montaż kontraktowy

Od lat działamy w obszarze elektroniki i wykonujemy montaż kontraktowy EMS. Poprzez wysoko wyposażony park maszynowy, realizujemy usługi montażu powierzchniowego SMT oraz przewlekanego THT. Specjalizujemy się w montażu prototypów oraz średnich i  dużych serii wysoko wyspecjalizowanych układów elektronicznych, również z dużym nakładem pracy ręcznej. Działamy zgodnie z wytycznymi międzynarodowej normy IPC-A-610F.

Montaż kontraktowy EAE Elektronik

KOMPLETACJA ELEMENTÓW

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę zakupowo-logistyczną w zakresie kompletacji BOM-ów produkcyjnych. Posiadamy rozbudowaną sieć stałych dostawców, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny komponentów i warunki dostaw.

DORADZTWO TECHNICZNE

Na każdym etapie procesu projektowania i produkcji nasi specjaliści prowadzą konsultacje z Klientem, w celu wypracowania najbardziej efektywnych metod.

MONTAŻ SMT

Oferujemy montaż komponentów SMD dwustronny, ołowiowy i bezołowiowy, zgodny z normą IPC-A-610F, z zachowaniem warunków ESD. Montaż kontraktowy komponentów w rozmiarach od 0201 do 74×74 mm. Dysponujemy dwiema zaawansowanymi liniami produkcyjnymi, wyposażonymi w siedem automatów Fuji NXT oraz automat Pick&Place Fuji AIMEX II. Każdy z nich montuje nawet 10 tysięcy elementów w ciągu godziny. Ponadto posiadamy nowoczesny piec lutowniczy, falę lutowniczą, uniwersalne urządzenia do nakładania pasty lutowniczej, kleju i elementów na płytki obwodów drukowanych oraz na podłoża ceramiczne układów hybrydowych.

MONTAŻ THT

Wykonujemy montaż przewlekany THT , zapewniamy lutowanie ręczne, selektywne i na fali. Do montażu THT używamy wyłącznie najwyższej jakości, profesjonalnych spoiw lutowniczych. Korzystamy z półautomatów obcinających wyprowadzenia komponentów. Oferujemy lutowanie ołowiowe i bezołowiowe. Każdy zakończony etap procesu produkcji podlega kontroli jakości.

KONTROLA, TESTOWANIE

Wykonujemy testy AOI, ICT, FCT. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do automatycznej inspekcji optycznej, kontrolujemy podzespoły pod kątem występowania zwarć, otwartych obwodów i nieprawidłowych komponentów w specjalistycznym laboratorium EMC. Zapewniamy testy funkcjonalne, weryfikujące sprawność zmontowanych pakietów elektronicznych.

Automatyczna Inspekcja Optyczna AOI EAE Elektronik

ZNAKOWANIE, PAKOWANIE, MAGAZYNOWANIE

Identyfikujemy nasze produkty za pomocą wytrzymałych etykiet termotransferowych z użyciem kodów kreskowych, również 2D, umożliwiając śledzenie produktu na każdym etapie procesu produkcyjnego. Oznaczenie każdego produktu unikanym kodemumożliwia tzw. traceability, czyli pełne odtworzenie historii wyrobu, od zamówienia po wysyłkę. Zapewniamy pakowanie i magazynowanie.

WYSOKA JAKOŚĆ PRZY KORZYSTNYCH CENACH

Posiadamy nowoczesną linię do montażu powierzchniowego (SMT), przewlekanego (THT), automaty montażowe, nowoczesny piec lutowniczy, fala lutownicza, uniwersalne urządzenia do nakładania pasty lub kleju i elementów na płytki obwodów drukowanych i podłoża ceramiczne układów hybrydowych. Mamy możliwość montażu elementów od 0201 do 74x74mm oraz szeroki zakres układów scalonych. Wydajność linii jest zależna od wykonywanych projektów.

Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą i wiarygodnymi źródłami zaopatrzeniowymi realizujemy rozmaite, nietypowe przedsięwzięcia produkcyjne, gwarantując odbiorcom pewność dostaw na czas. W przypadkach szczególnie istotnych dla klienta, uzgadniamy z nim wszelkie szczegóły procesu produkcyjnego, jak np. Procedury diagnostyczne. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o krytyczne dla klienta, krótkie terminy realizacji poszczególnych zamówień.

Oprócz dużych zamówień, podejmujemy się zaprojektowania unikatowych wyrobów i systemów elektroniczno-informatycznych do pomiarów, sterowania i akwizycji danych poprzez sieci pomiarowe. Ich produkcja jest często jednostkowa. Komponenty współpracują ze sobą w oparciu o wysoce zabezpieczoną komunikację, zapewniającą bezbłędne przekazywanie informacji. Zaawansowane algorytmy zapewniają bezbłędne działanie fragmentów systemu nawet w przypadku awarii innych.

Gwarantujemy pełną poufność powierzonej dokumentacji. W razie potrzeby jesteśmy gotowi na podpisanie umowy o zachowaniu poufności.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies