Projektowanie

Posiadamy zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu opartym na technologii cyfrowej oraz zaawansowanej technologii analogowej. Konfrontując wieloletnią praktykę z ogromną wiedzą i kreatywnością młodej kadry, tworzymy nowatorskie, nieszablonowe i skuteczne rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje:

  • projektowanie obwodów drukowanych
  • projektowanie schematów
  • projektowanie urządzeń elektronicznych
  • doradztwo techniczne
  • programowanie
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • wykonanie prototypu
  • testowanie

Projektowanie urządzeń elektronicznych EAE Elektronik

 

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Projektowanie urządzeń elektronicznych obejmuje wykonanie elektroniki oraz współpracującego z nią oprogramowania komputerowego. Ułatwia to integrację elementów systemu już na etapie przygotowywania poszczególnych jego komponentów. Cały cykl projektowania urządzeń elektronicznych realizujemy we własnym zakresie, co oznacza, że jest on skrócony do niezbędnego minimum, gwarantujemy także wykonanie prototypu.

W procesie wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie, z możliwością projektowania produktów w geometrii dwuwymiarowej, jak i modelowania przestrzennego 3D.

Zapewniamy kompleksową obsługę – od projektu po montaż seryjny, z pełnym spektrum naszych usług, dokumentacją, uzyskaniem certyfikatów dopuszczających, testerami produkcyjnymi, po preferencyjnych cenach, z możliwością stałej współpracy według harmonogramów produkcyjnych klienta.

Oprócz dużych zamówień, podejmujemy się zaprojektowania unikatowych wyrobów i systemów elektroniczno-informatycznych do pomiarów, sterowania i akwizycji danych poprzez sieci pomiarowe. Ich produkcja jest często jednostkowa. Komponenty współpracują ze sobą w oparciu o wysoce zabezpieczoną komunikację, zapewniającą bezbłędne przekazywanie informacji. Zaawansowane algorytmy gwarantują bezbłędne działanie fragmentów systemu nawet w przypadku awarii innych.

Zapewniamy pełną poufność powierzonej dokumentacji. W razie potrzeby, jesteśmy gotowi na podpisanie stosownej umowy.

 PCB 3D model

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies