Historia

EAE Elektronik to polski producent urządzeń elektronicznych, którego domeną jest montaż w technologiach SMT i THT. Firma powstała w 1993 roku, początkowo podstawą działalności firmy było wykonywanie instalacji elektrycznych i domofonowych. W 1999r. pojawiły się pierwsze układy sterowania do okapów kuchennych, a w 2001r. rozpoczęła się produkcja sterowników elektronicznych. Uruchomienie produkcji elektroniki dało początek obecnej działalności. W 2003r. zostały zakupione pierwsze maszyny i rozpoczęła się budowa linii produkcyjnej najpierw do produkcji obwodów drukowanych, a następnie montażu elementów.

Rok 2004 przyniósł kolejne inwestycje, fala SPARTAN, ploter frezujący i automat M60 umożliwiły dalszy rozwój i znacznie zwiększyły zdolność produkcyjną naszej firmy. W czerwcu 2006r. nastąpiła zmiana lokalizacji firmy związana z przeprowadzką do nowego budynku. W lipcu 2010r. została zakupiona nowa maszyna do montażu SMT, Fuji NXT, dzięki której nasza firma znacząco zwiększyła swoje zdolności produkcyjne przy jednoczesnym podniesieniu jakości procesu montażu SMT. W 2011 roku naszą linię produkcyjną wzbogaciło urządzenie do automatycznej kontroli optycznej płytek PCB AOI MIRTEC MV-3L pozwalające na testowanie płyt lub całych paneli PCB.

W roku 2011 otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz IQNet w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych. Jesteśmy również certyfikowanym członkiem organizacji IPC oraz Przedsiębiorstwem Fair Play 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 oraz 2016.

W roku 2013 obchodziliśmy okrągłą, 20 rocznicę działalności firmy. Sukces ten oraz dynamiczny rozwój zawdzięczamy wieloletniej, solidnej pracy, konsekwentnie realizowanym ambitnym projektom, a przede wszystkim rzetelnym pracownikom. Dzięki ich zaangażowaniu podejmujemy nowe, odważne działania, których efekty pozwalają z dumą i satysfakcją oceniać nasze osiągnięcia.

W 2016 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego według normy ISO 14001. Pozytywny wynik audytu certyfikującego skutkował powstaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Oferta usługowa EAE Elektronik obejmuje cały cykl życia produktów — od rozwoju i zarządzania łańcuchem dostaw po produkcję i obsługę po sprzedażową. Strategia działalności firmy jest oparta na kompleksowym doradztwie, dużej dbałości o potrzeby Klientów i realizacji pojedynczych oraz złożonych systemów, dostarczanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Zarząd EAE Elektronik Spółka z o.o.

Jako rzetelny producent elektroniki, gwarantujemy, że dzięki inwestycjom w park maszynowy, implementacji najnowszych systemów zarządzania oraz standardów jakości, w oparciu o specjalistyczną wiedzę i szerokie kompetencje kadry, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, minimalizując przy tym koszty oraz czas oczekiwania na realizację zamówienia.

W 2014 r. budynek firmy został rozbudowany, co spowodowane było otrzymaniem dofinansowania z Unii Europejskiej, na zakup kolejnej linii do montażu SMT. Nowa hala produkcyjna została przystosowana do rygorystycznych norm zabezpieczenia antystatycznego. Obecnie zajmujemy się produkcją i projektowaniem urządzeń elektronicznych, a dla naszych Klientów wykonujemy usługi montażu w technologii SMT i przewlekanej THT.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies