Nagrody

EAE Elektronik to zaufany partner, cieszący się zaufaniem swoich klientów. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w konkursach. 

pip organizator bezpiecznej pracyNajważniejszym wyróżnieniem było zdobycie I miejsca na Podkarpaciu w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Pracodawca – Organizator pracy bezpiecznej” w 2014 r. Nagrodę otrzymaliśmy za promowanie wzorcowych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz eliminację potencjalnych zagrożeń w środowisku pracy. Udział w rywalizacji o tytuł poprzedzony był wizytacją inspektorów w zakładzie pracy, weryfikacją dokumentacji i prezentacją przedsiębiorstwa. Wyróżniono nas w kategorii zakładów zatrudniających do 50 osób. Konkurs ten odbywa się cyklicznie, a patronat honorowy obejmuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

nagroda_Wiktoria_logoW październiku 2015 r. zostaliśmy laureatem konkursu Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców w kategorii: Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika. Organizatorem wydarzenia jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Konkurs powstał w celu wyróżnienia tych przedsiębiorców, którzy nie tylko prowadzą świetnie prosperujące biznesy, ale również są społecznikami. Nagroda Wiktoria przyznawana jest od osiemnastu lat, a od pięciu lat ma formułę ogólnopolską. Dla EAE Elektronik był to pierwszy udział w tym konkursie. Patronami honorowymi konkursu byli Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki.

przedsiebiorstwo fair playW 2011 r. po raz pierwszy otrzymaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a sukces ten udało się powtórzyć w latach 2012, 2013 i 2014. W 2015 r. wraz z certyfikatem otrzymaliśmy złotą statuetkę za pięcioletni, nieprzerwany udział w programie. Brązowym Laurem „Przedsiębiorstwa Fair Play” zostaliśmy uhonorowani w 2016 r. Ideą konkursu jest poszukiwanie i wyróżnianie firm cechujących się kulturą, etyką i rzetelnością wobec klientów, pracowników, społeczności lokalnej oraz władzą państwową. W 2017 roku po raz kolejny EAE Elektronik otrzymało nagrodę w konkursie Fair Play. Była to jubileuszowa 20 edycja konkursu. W roku 2018 firma otrzymała Złoty Laur Przedsiębiorstwa Fair Play, sukces ten powtórzono w roku 2019 kiedy to EAE Elektronik otrzymał wyróżnienie przedsiębiorstwa Fair Play oraz Platynowy Laur. 2020 rok przyniósł  Certyfikat Jakości Biznesu i Platynową Statuetkę.

Program promuje firmy i instytucje, które działają w zgodzie z obowiązującym prawem i przyjętymi normami społecznymi. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Program afiliowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą. Pieczę nad przebiegiem konkursu sprawuje Kapituła, w której zasiadają autorytety życia politycznego i gospodarczego.

lider biznesu podkarpackiego trojmiastaW dniu 2. grudnia 2011 nasza firma otrzymała wyróżnienie „LIDER BIZNESU Podkarpackiego Trójmiasta”. Konkurs promuje przedsiębiorstwa o korzystnym wizerunku gospodarczym. Równocześnie inicjuje pozytywne współzawodnictwo na rzecz regionu. Organizatorem konkursu jest „Nowe Podkarpacie Tygodnik Regionalny przy współudziale Burmistrza Jasła, Prezydenta Krosna, Burmistrza Sanoka, pod honorowym patronatem Marszałka i Wojewody Podkarpackiego. Idea konkursu zrodziła się kilka lat wcześniej, a jego inicjatywą było ukazanie pozytywnego wpływu lokalnych przedsiębiorców na wzrost gospodarczy regionu. Nagrodę otrzymaliśmy w kategorii małych firm.

podkarpacka_nagroda gospodarczaW dniu 27. września 2011 w Łańcucie, prezes EAE Elektronik Spółka z o.o. odebrał wyróżnienie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2011”. Kapituła konkursu nagradzała te instytucje, które w ankiecie prezentacyjnej i podczas wizytacji zaprezentowały się najlepiej, pod względem rozwoju, wprowadzanych innowacji i utrzymywania dobrych stosunków z pracownikami. Celem konkursu jest wyłonienie przedsiębiorstw, które dzięki aktywnej postawie mogą uchodzić za wzór ugruntowanej pozycji gospodarczej. Sukces ten udało nam się powtórzyć w 2014 i 2016 roku, gdzie o wyróżnienie w konkursie walczyło niemal 120 przedsiębiorców z regionu, oraz w 2015 r. kiedy odebraliśmy dwie nagrody w kategoriach: Firma średnia i Najlepsza usługa: montaż kontraktowy elektroniki.

produkt roku ziemi sanockiejW dniu 10. czerwca 2010 r., Regionalna Izba Gospodarcza w Sanoku przyznała firmie EAE Elektronik Spółka z o. o. główną nagrodę w kategorii „PRODUKT ROKU” Ziemi Sanockiej za System Automatyki Domowej. Celem konkursu jest promocja regionu oraz wyłonienie przedsiębiorstw z terenu powiatu sanockiego, które wyróżniają się pobudzaniem lokalnych inicjatyw gospodarczych. Uroczystość rozdania odbyła się Sanockim Domu Kultury.

W dniu 6.06.2017 Nasza firma otrzymała wyróżnienie „Gazele Biznesu 2016„. Nagroda przyznawana dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Nagroda przyznawana jest przez Dziennik „Puls Biznesu”.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies