FUJI NXT – Linia do montażu SMT

FUJI NXT to nowoczesna, zautomatyzowana linia do montażu SMT. Urządzenie stoi na pozycji lidera maszyn przemysłu elektronicznego. Zostało zaprojektowane, by sprostać specyficznym wymaganiom warunków produkcyjnych.

Wymienne głowice umożliwiają funkcjonowanie modułów w dwóch kategoriach: jako chip shooter i maszyna do precyzyjnego układania dużych elementów. Inteligentne podajniki pozwalają na załadowanie komponentów podczas pracy maszyny a ponadto eliminują możliwość wystąpienia pomyłek. Platforma NXT została przystosowana do obsługi PCB w rozmiarach do 20”x21”, jest również gotowa do pracy w rygorystycznym systemie śledzenia komponentów – dzięki wbudowanemu oprogramowaniu dane na temat układanych komponentów są zapisywane w systemie bazodanowym z możliwością podglądu co, kiedy i na jakim PCB zostało zamontowane.

Fuji NXT podlega szybkiej rekonfiguracji i rozbudowie w układzie modułowym. Z tego powodu, EAE Elektronik zainwestowało w kolejny automat Pick&Place, tym razem AIMEX II S. Oba urządzenia są w pełni kompatybilne.

Linia do montażu SMT Fuji NXT

montaż SMDParametry techniczne:

Wielkość PCB 48 x 48 mm do 534 x 610 mm
Wydajność 35000 CPH (tryb standardowy), 37500 CPH (tryb priorytet)
Rozmiar części 0402 (01005″) do 7.5 x 7.5

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies