Jesteś w:

FUJI NXT to nowoczesna, zautomatyzowana linia do montażu SMT. Urządzenie stoi na pozycji lidera maszyn przemysłu elektronicznego. Zostało zaprojektowane, by sprostać specyficznym wymaganiom warunków produkcyjnych.

Wymienne głowice umożliwiają funkcjonowanie modułów w dwóch kategoriach: jako chip shooter i maszyna do precyzyjnego układania dużych elementów. Inteligentne podajniki pozwalają na załadowanie komponentów podczas pracy maszyny a ponadto eliminują możliwość wystąpienia pomyłek. Platforma NXT została przystosowana do obsługi PCB w rozmiarach do 20”x21”, jest również gotowa do pracy w rygorystycznym systemie śledzenia komponentów – dzięki wbudowanemu oprogramowaniu dane na temat układanych komponentów są zapisywane w systemie bazodanowym z możliwością podglądu co, kiedy i na jakim PCB zostało zamontowane.

Fuji NXT podlega szybkiej rekonfiguracji i rozbudowie w układzie modułowym. Z tego powodu, EAE Elektronik zainwestowało w kolejny automat Pick&Place, tym razem AIMEX II S. Oba urządzenia są w pełni kompatybilne.

Linia do montażu SMT Fuji NXT

montaż SMDParametry techniczne:

Wielkość PCB 48 x 48 mm do 534 x 610 mm
Wydajność 35000 CPH (tryb standardowy), 37500 CPH (tryb priorytet)
Rozmiar części 0402 (01005″) do 7.5 x 7.5

grafika: wiktorkolodziej.pl   realizacja: wajcowicz.pl