Kredyt technologiczny

tablica

Informacja o zakończeniu projektu
W październiku br. nasza firma zakończyła realizację projektu pn. „System automatyki z wykorzystaniem oryginalnego panelu dotykowego i bezprzewodową komunikacją radiową w standardzie Zig Bee®”. W jego ramach znacznie poszerzyliśmy i unowocześniliśmy nasz park maszynowy. Nasza Spółka wzbogaciła się m.in. o:

  • Automat Pick&Place Fuji NXT-1
  • Piec do lutowania rozpływowego HOTFLOW 3/14
  • Automatyczną drukarkę pasty lutowniczej HP520SPI
  • System automatycznego transportu elementów pomiędzy urządzeniami
  • Falę lutowniczą MS-E1

Nowe urządzenia pozwolą na rozszerzenie oferty EAE Elektronik o nowe panele dotykowe oraz poprawę jakości już produkowanych wyrobów. Tym samym, produkcja kontraktowa elektroniki zyskuje nowy, lepszy wymiar.
Projekt „System automatyki z wykorzystaniem oryginalnego panelu dotykowego i bezprzewodową komunikacją radiową w standardzie Zig Bee®” był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.3 Kredyt technologiczny.


AUTOMATICON 2013
Nasze rozwiązanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze stoisko podczas targów w Warszawie.

panel sterujący panel dotykowy EAE Elektronik


Sanok, dnia 13-07-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. informuje, że w ramach ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego urządzenia typu fala lutownicza umożliwiającego automatyczne lutowanie komponentów THT (przewlekanych) i komponentów SMD (montowanych powierzchniowo) umieszczonych na pakiecie. Szczegóły.

Sanok, dnia 04-07-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego urządzenia typu fala lutownicza umożliwiającego automatyczne lutowanie komponentów THT (przewlekanych) i komponentów SMD (montowanych powierzchniowo) umieszczonych na pakiecie systemu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia.

Sanok, dnia 11-06-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. informuje, że w ramach postępowania na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego systemu transportu umożliwiającego przenoszenie elementów na linii technologicznej do końca terminu składania ofert spłynęły dwie oferty. Szczegóły.

Sanok, dnia 11-06-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. informuje, że w ramach postępowania na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego urządzenia typu sitodrukarka do końca terminu składania ofert spłynęły trzy oferty. Szczegóły.

Sanok, dnia 31-05-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. informuje, że w ramach postępowania na wyłonienie dostawcy automatu P&P z dnia 21.05.2012 r. do końca terminu składania ofert spłynęły trzy oferty. Szczegóły.

Sanok, dnia 28-05-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego systemu transportu umożliwiającego przenoszenie elementów na linii technologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia.

Sanok, dnia 28-05-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego urządzenia typu sitodrukarka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia.

Sanok, dnia 18-05-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego lub używanego automatu P&P. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia.

Sanok, dnia 12-03-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. informuje, że w ramach postępowania na wyłonienie dostawcy pieca do lutowania rozpływowego z dnia 28-02-2012 r. do końca terminu składania ofert spłynęły dwie oferty. Pełna treść informacji do pobrania tutaj.

Sanok, dnia 28-02-2012
EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i instalację fabrycznie nowego pieca do lutowania rozpływowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia. Specyfikacja zamówienia do pobrania tutaj.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies