Park maszynowy

Doskonaląc poziom oferowanych usług, nieustannie inwestujemy w urządzenia i maszyny produkcyjne najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesny i wysokowydajny park maszynowy. Dokładamy starań aby nasza firma była postrzegana jako solidny i wiarygodny partner handlowy. Kładziemy nacisk na techniczne kwalifikacje naszych pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i terminowość dostaw.

Linia montażowa NXT

W skład pierwszej linii do montażu powierzchniowego elementów SMD wchodzą drukarka pasty, skalowana platforma montażowa oraz czterometrowy piec rozpływowy przystosowany do lutowania w atmosferze azotu. Linia zintegrowana jest z systemem bazy danych, co umożliwia wgląd w dane elementów montażu.

Linia montażowa AIMEX

Rozbudowa parku maszynowego, związana z realizowanym projektem unijnym, umożliwiła nam zakup maszyn tworzących drugą linię montażową. Składają się na nią najwyższej klasy sitodrukarka automatyczna, automat pick&place oraz wysokowydajny piec rozpływowy. Obie linie produkcyjne są w pełni kompatybilne.

Inspekcja rentgenowska (X-Ray)

Park maszynowy wyposażony jest również w urządzenie do inspekcji X-Ray, które wykryje nawet najmniejszy defekt w montażu.

Automatyczna Inspekcja Optyczna

Przed- i pomontażowe testy AOI są nieodzownym elementem procesu produkcji wysokiej jakości. Korzystamy z precyzyjnego urządzenia kontroli poprawności procesu montażu i oznaczenia komponentów.

Lutowanie na fali

Przeprowadzamy lutowanie w technologii ołowiowej i bezołowiowej. Lutowanie na fali stosujemy do lutowania podzespołów przewlekanych THT i niektórych aktywnych oraz pasywnych elementów SMD, takich jak rezystory mikroelektroniczne czy kondensatory. Posiadamy podwójną falę laminarną oraz dwie fale do lutowania selektywnego.

Montaż końcowy

Dysponujemy systemem myjącym dla zmontowanych obwodów drukowanych. Praca urządzenia obejmuje mycie detergentem, płukanie oraz suszenie. Dla zabezpieczenia gotowych produktów przed warunkami środowiska oferujemy selektywne lakierowanie PCB lub zalewanie masami plastycznymi.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies