Produkcja kontraktowa elektroniki

Produkcja kontraktowa elektroniki to podstawowa działalność EAE Elektronik. Firma z powodzeniem realizuje zadania PCBA od ponad 20 lat, będąc solidnym partnerem biznesowym oraz uczciwym pracodawcą.

produkcja kontraktowa elektronikiEAE Elektronik oferuje usługę EMS All Inclusive. Oznacza to, że dostarcza kompletne i zaawansowane rozwiązania montażu pakietów elektroniki. Głównymi odbiorcami usług są firmy branży AGD, oświetlenia, lokomocji, przemysłu, lotnictwa i medycyny. Na szczegółową ofertę EMS składają się projektowanie urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem wizualizacji w trójwymiarze, programowanie układów, doradztwo inżynierów, kompletacja komponentów lub produkcja na podstawie BOM i elementów powierzonych, dostawa PCB, montaż powierzchniowy i przewlekany w zgodzie w międzynarodową normą IPC-A-610F, kontrola wzrokowa pakietów oraz automatyczna inspekcja wizualna, mycie PCB w systemie czterostopniowym, selektywne nakładanie powłok konforemnych, znakowanie produktów etykietami, śledzenie i monitorowanie historii produkcyjnej wyrobu (tzw. traceabillity). Zapewniamy ciągły łańcuch dostaw dla produkcji. Nasi specjaliście udzielają konsultacji związanych z realizacją projektu, na każdym z jego etapów. Wykonujemy testy prototypów i gotowych urządzeń w własnym, profesjonalnym laboratorium EMC.

Klientom korzystającym z naszych usług produkcji kontraktowej elektroniki gwarantujemy rzetelną obsługę, najwyższą jakość przy niskich kosztach produkcji oraz elastyczność przy ustalaniu warunków i terminów dostaw.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych, jak również do przedstawienia szczegółowych wymagań dotyczących projektów i funkcjonalności elektroniki. Formularz kontaktowy, jak również rozszerzone informacje dotyczące produkcji kontraktowej elektroniki, znajdą Państwo TUTAJ.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies