Publiczne kampanie edukacyjne – Gospodarka odpadami

Realizując obowiązek nałożony przez ustawę o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi firma Biosystem przeprowadziła, w imieniu firmy EAE Elektronik cykl kampanii edukacyjnych:

  • Projekt edukacyjny „PAN SPRZĄTALSKI” – przeznaczony dla klas 1-3 szkół podstawowych i przedszkoli na temat zasad selektywnego pozbywania się odpadów komunalnych z gospodarstw domowych. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie www.pansprzatalski.pl oraz na profilu społecznościowym https://www.facebook.com/PanSprzatalski/.
  • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny dla Szkół „Zbieraj Baterie i Telefony!” – przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz przedszkoli z całej Polski. Celem akcji jest zwiększenie świadomości ekologicznej związanej z prawidłowym pozbywaniem się niektórych odpadów niebezpiecznych, takich jak zużyte baterie i telefony. Więcej na temat projektu znajduje się na stronie www.zbierajbaterieitelefony.pl.
  • Projekt edukacyjno-informacyjny „Elektrośmieciarka” przeznaczony dla mieszkańców miast Polski Południowej. W ramach akcji odbieramy bezpłatnie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny bezpośrednio z gospodarstw domowych. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie www.elektrosmieciarka.pl.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies