Trzecia linia do selektywnego lakierowania układów elektronicznych

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów nasza firma systematycznie inwestuje w nowe urządzenia, które podniosą jakość oraz zapewnią krótsze terminy realizacji. Z tego właśnie powodu zainwestowaliśmy w trzecią linię do selektywnego lakierowania układów elektronicznych.
Automat do powlekania konforemnego (SL-940) oraz piec do utwardzania lakieru (TC-3000) to najwyższej klasy urządzenia producenta – Nordson Asymtek. Są to urządzenia zapewniające najwyższą precyzje przy nakładaniu powłok lakierniczych.
Jest to już trzecia w pełni automatyczna linia do selektywnego lakierowania układów elektronicznych w parku maszynowym firmy EAE Elektronik. Pozwoli nam to na lakierowanie dużych partii produkcyjnych przy stosunkowo krótkim terminie realizacji, jak również dostosować parametry do indywidualnych potrzeb klienta.
W naszej ofercie na selektywne lakierowanie układów elektronicznych posiadamy 2 rodzaje utwardzania: UV (Asymtek UV-9) oraz IR (Asymtek TC-3000), 3 rodzaje lakierów UV, Silikon, Akryl a także możliwość zastosowania różnych aplikatorów: kurtynowych, precyzyjnych typu „jet” i typu „swirl”.
Więcej szczegółów odnośnie oferty oraz wyceny można uzyskać kontaktując się z naszym działem handlowym.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies