Wzrost konkurencyjności firmy EAE Elektronik Sp. z o.o.

 

wzrost konkurencyjnosci EAE Elektronik

Projekt pn. Wzrost konkurencyjności firmy EAE Elektronik Sp. z o.o. jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013, Działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, schemat B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Państwa.

Głównym rezultatem projektu będzie zakup linii technologicznej do produkcji płytek SMT. Pozwoli to na podniesienie konkurencyjności Spółki i pozyskanie nowych klientów.

  • 15.04.2014r.
    EAE Elektronik Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na dostawę, montaż i uruchomienie linii produkcyjnej, w skład której wchodzą: drukarka pasty, automat Pick&Place oraz piec rozpływowy.
    Zakup jest realizowany w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności firmy EAE Elektronik Sp. z o.o.” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007-2013, Oś 1. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.1 Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat 1.1.B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki dostawy oraz termin składania ofert znajdują się w specyfikacji zamówienia.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies