Zintegrowany System Zarządzania

EAE Elektronik to producent kontraktowy elektroniki EMS, który przykłada dużą wagę do minimalizacji szkodliwości dla środowiska zewnętrznego. Działamy w oparciu o wiedzę i umiejętności zdobyte dzięki doświadczeniom zebranym na przestrzeni dziesięcioleci. Naszym celem jest pozycja lidera na rynku, mierzona nie ilością zdobytych zleceń, a wysokim standardem ich wykonania. Usługi EAE Elektronik realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony środowiska. Dokładamy wielu starań, w celu zmniejszenia szkodliwego wpływu naszych produktów na środowisko.

Wraz z wdrożeniem systemów ISO 9001 i ISO 14001 kierownictwo EAE Elektronik zobowiązało się dbać o zaufanie i dobrą współpracę z klientami. Z najwyższą starannością dążymy do spełnienia potrzeb i wymagań kontrahentów – od chwili opracowania oferty, po przygotowanie i realizację wyrobu. Pragniemy zwiększać jakość wyrobów z uwzględnieniem troski o środowisko naturalne. Nieustannie wzmacniamy świadomość ekologiczną pracowników i społeczności lokalnej, organizując zajęcia edukacyjne dla dzieci, na których poruszamy m.in. problem alternatywnych źródeł energii. Podjęliśmy się zadania zmniejszenia ilości odpadów, prowadzenia ich segregacji i recyclingu, co konsekwentnie egzekwujemy. Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest ciągłą troską o środowisko, oraz o bezpieczeństwo pracowników i dostawców.

ISO 14001 9001Sprawne działanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania gwarantuje, że wszystkie procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności. Podejmowane działania są doskonalone oraz przystosowywane do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych z szczególnym naciskiem na spełnienie wymagań klienta. Systematyczne podnosimy kwalifikacje personelu oraz jego świadomość odnośnie odpowiedzialności środowiskowej.

 

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowościach i promocjach

Wszystkie prawa zastrzeżone © EAE Elektronik Spółka z o.o. Polityka prywatności Polityka cookies